ANGIELSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Wykorzystaj tę szansę i zapisz swoje dziecko na kurs językowy!

To doskonała okazja, żeby Twoje dzieci nauczyły się lub udoskonaliły swoją znajomość języka poprzez mówienie, łącząc praktykę z zabawą.

Jeśli chcesz by Twoje dziecko dobrze wykorzystało swój czas wolny i naprawdę nauczyło się angielskiego, zainwestuj w jego przyszłość i stwórz mu możliwość rozwoju swoich umiejętności, co w przyszłości zaowocuje nie tylko większą pewnością siebie, ale i zwiększy jego szanse na lepszą szkołę, uniwersytet czy pracę.

Nasza szkoła pomoże Ci zmierzyć się z tym zadaniem. Razem Nam się uda!

  • Twoje dziecko zrozumie, że angielski to żywy język, a nie tylko ćwiczenia gramatyczne i uczenie się na pamięć, zaciekawisz je nauką, która wykracza poza ramy szkolnego programu!
  • Twoje dziecko pozna angielski w jego praktycznym zastosowaniu na co dzień, nauczy się właściwej wymowy i dzięki temu zdobędzie niezbędną mu pewność siebie, która pomoże poprawnie posługiwać się tym językiem w przyszłości
  • Twoje dziecko poprawi swoją znajomość angielskiego i dzięki temu nie będzie miało problemów w szkole
  • Zajęcia są interesujące i stymulujące intelektualnie, tak żeby rozbudzić ciekawość Twojego dziecka
  • Oferujemy darmowy test poziomujący i mamy na uwadze indywidualne potrzeby Twojego dziecka, żeby zmaksymalizować proces przyswajania wiedzy
  • Nauczyciele w czasie trwania nauki oceniają aktywność, zaangażowanie i pracę na lekcji.
  • Na koniec kursu zostanie przeprowadzony egzamin końcowy i lektorzy spotkają się z rodzicami w celu omówienia postępu jakie poczyniły ich dzieci. W każdej chwili istnieje możliwość skonsultowania się z dyrekcją szkoły!