INDYWIDUALNE KURSY Z WŁOSKIEGO

KURS WŁOSKIEGO NA MIARĘ W SZKOLE

Wybierając kursy na “miarę” decydujesz nie tylko o częstotliwości, ale także o formie zajęć – indywidualnie czy w stworzonej przez siebie grupie. A płacisz jedynie za liczbę zajęć w miesiącu, a nie za cały kurs.

Korzystamy z najlepszych podręczników oraz innych materiałów specjalnie dobranych do potrzeb naszych uczniów:

• Materiały przygotowane przez lektorów, dopasowane do poziomu ucznia lub grupy
  • Artykuły prasowe
  • Nagrania audio i video

Formy płatności – Kursy z włoskiego na “miarę”

• Jednorazowa opłata za dowolną liczbę zajęć (min. 4)

Opłata powinna zostać uiszczona na konto Warsaw School of Languages w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

od 07:00 do 21:00 od 1 osoby 60 minut -> 85 zł 90 minut -> 120 zł
od 07:00 do 21:00 od 2 osób 60 minut -> 50 zł 90 minut -> 65 zł

KURSY WŁOSKIEGO W DOMU

Wybierając lekcje “na miarę” w domu, decydujesz nie tylko o częstotliwości, ale także o formie zajęć – indywidualnie czy w stworzonej przez siebie grupie. A płacisz jedynie za liczbę zajęć w miesiącu, a nie za cały kurs.

Zajęcia mogą się odbywać u Ciebie w domu, w biurze lub innym dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Nie musisz tracić czasu na dojazd. Nasi lektorzy przyjadą tam, gdzie zechcesz.

Oferujemy dojazd na terenie Warszawy bez żadnych dodatkowych dopłat.

Korzystamy z najlepszych podręczników oraz innych materiałów specjalnie dopasowanych do potrzeb naszych uczniów:

• Materiały własne lektorów
  • Artykuły prasowe
  • Nagrania audio i video

Formy płatności – Kursy włoskiego w domu

Lekcje indywidualne lub grupowe

Zajęcia mogą odbywać sie w formie lekcji indywidualnych lub grupowych.

Dajemy Ci niepowtarzalną możliwość stworzenia własnej grupy, w której będziesz uczyć się z wybranymi przez siebie osobami – przyjaciółmi, rodziną czy znajomymi z pracy.

Opłata powinna zostać uiszczona na konto Warsaw School Languages w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

od 07:00 do 21:00 od 1 osoby 60 minut -> 100 zł 90 minut -> 140 zł
od 07:00 do 21:00 od 2 osób 60 minut -> 60 zł 90 minut -> 80 zł

KONWERSACJE Z WŁOSKIEGO

Konwersacje przeznaczone są dla osób znających włoski na poziomie przynajmniej komunikatywnym.

Materiały są dobierane uwzględniając zainteresowania i potrzeby naszych uczniów. Dzięki temu oferujemy ciekawe lekcje, które rozwijają słownictwo i jednocześnie szlifują gramatykę.

Zajęcia mogą odbywać się u Ciebie w domu, w biurze lub innym dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Nie musisz tracić czasu na dojazd. Nasi nauczyciele przyjadą tam, gdzie zechcesz.

Oferujemy kursy na terenie Warszawy bez żadnych dodatkowych dopłat.

Wybierając Konwersacje z włoskiego , decydujesz nie tylko o ilości, ale także o formie zajęć – indywidualnie czy w stworzonej przez siebie grupie.

Formy płatności – Konwersacje z włoskiego

od 07:00 do 21:00 od 1 osoby 60 minut -> 85 zł 90 minut -> 120 zł
od 07:00 do 21:00 od 2 osób 60 minut -> 50 zł 90 minut -> 65 zł

* Należy wykupić pakiet co najmniej 10 zajęć.