INTENSYWNE KURSY JĘZYKOWE

Intensywne, miesięczne (lub dwumiesięczne) kursy języka portugalskiego, hiszpańskiego i włoskiego startują już w czerwcu (i co miesiąc, do sierpnia). Zajęcia odbywają się 3 lub 4 razy w tygodniu. Niewielkie, kameralne grupy 3-4 osobowe sprzyjają dobrej atmosferze i efektywnej nauce. Jeśli masz zaległości, chcesz nadrobić materiał/ugruntować wiedzę, poznać nowy język lub wznieść się na wyższy poziom, kurs intensywny jest dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz do Nas by uzyskać więcej informacji!

*Zajęcia w poniższym przedziale czasowym: rano 7:00-10:00, po południu 16:00-19:00 lub wieczorem 19:00-20:30 (do wyboru: poniedziałki, środy i piątki lub poniedziałki, środy i czwartki).

cada idioma intenwsywne

OFERTA – KURSY Z JĘZYKA

ANGIELSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO

PORTUGALSKIEGOWŁOSKIEGO.

• Kurs intensywny jest dla każdego, kto chce nadrobić zaległości, rozwinąć swoje umiejętności językowe lub po prostu poznać nowy język.
  • Zajęcia odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu po 75 minut.
  • Nauka polega na regularnych spotkaniach, na których doskonalisz swoje umiejętności językowe, poszerzasz słownictwo, ćwiczysz gramatykę i przede wszystkim mówisz!
  • Oferujemy zajęcia od podstaw aż do poziomu zaawansowanego, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (A1, A2, B1, B2, C1, C2).
  • Tylko małe, kameralne grupy – od 3 do 4 osób. To zapewnia nie tylko wysoką jakość nauki, zwiększając interakcję między uczniem a profesorem, ale również przyjazną atmosferę.
  • Płatności za kurs grupowy lub indywidualny można dokonać jednorazowo przed rozpoczęciem zajęć lub wnosić opłaty w trybie miesięcznym w przypadku kursu dwumiesięcznego (płatność przed pierwszymi zajęciami danego miesiąca).

TYLKO NATIVE SPEAKERS!

A1 -> C1od 07:00 do 21:00do 4 osób w grupiedo 20 godzin lekcyjnych480 zł
do 26 godzin lekcyjnych640 zł

* -5% zniżki dla studentów i uczniów (za okazaniem ważnej legitymacji)
* -5% zniżki dla słuchaczy Warsaw School of Languages za kontynuację
* -10% zniżki, jeśli zapiszesz się na kurs ze znajomą/znajomym!

Liczba osób w grupie zależy od liczby zgłoszeń na dany język, godziny i dni.  Wystarczą tylko 2 osoby by stworzyć grupę!

Materiały – KURS INTENSYWNY

Korzystamy z m.in. z podręczników „Portugues XXI”, „Falar.ler.escrever”, „Aula Internacional”, „Prisma”, „Alter Ego +”, „Mobile”, „Progetto Italiano”, „Via della Grammatica” oraz innych materiałów dydaktycznych dobranych do potrzeb ucznia lub grupy:

• Materiały przygotowane przez lektorów, adekwatne do poziomu ucznia lub grupy
  • Artykuły prasowe
  • Nagrania audio i video

Podręczniki, z których korzystamy są ogólnodostępne, tak więc można je nabyć bez problemu w większości księgarni językowych, m.in.:

• Księgarnia Akademia
  • Księgarnia Omnibus