NAPISZ DO NAS!

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI PRZEZ FACEBOOKA

  • Np. A1.1, Kurs sobotni, sobota 15:00-16.30.
  • REGULAMIN KURSÓW

Jak się zapisać?

KROK 1 – Rezerwacja miejsca

Wyślij do Nas formularz zgłoszeniowy na wybrany kurs. W ciągu 24 godz. otrzymasz potwierdzenie mailowe rezerwacji miejsca w grupie. Wysłanie zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu Kursów.

KROK 2 – Potwierdzenie rezerwacji

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest dokonanie płatności i podpisanie umowy uczestnictwa w kursie przed pierwszymi zajęciami.

KROK 3 – Rozpoczęcie kursu

Po przejściu kroków 1 i 2 zapraszamy na pierwsze zajęcia.
Jeżeli kurs nie spodoba Ci się, zwrócimy Ci kwotę, pomniejszoną o liczbę zajęć, w których uczestniczyłeś. Decyzję o zmianie grupy bądź rezygnacji możesz spokojnie podjąć do 3 zajęć, pamiętaj tylko powiadomić Nas o wszelkich zmianach.

 

ADRES
ul.
Nowy Świat 54/56, Piętro I, Lokal 30, Warszawa, 00-363
E-MAIL
kontakt@SzkolaJezykowaWSL.pl
TEL
(+48) 883-79-56-52
INSTAGRAM
Instagram
FB

Użyj tego formularza, żeby się z Nami skontaktować! Tutaj możesz poinformować Nas jaki kurs Cię interesuje, jaki jest Twój poziom znajomości języka, jakie dni i godziny Cię interesują i innych szczegółach dotyczących Twojego kursu językowego. Nie zapomnij, że oferujemy kursu językowe na wszystkich poziomach znajomości nauczanych przez Nas języków! Zajęcia są prowadzone wyłącznie przez native speakerów.

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe, odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Nasz doradca pomoże Ci wybrać najlepszy dla Ciebie kurs!

Jeśli chcesz, możesz również przyjść do naszego biura, które znajduje się przy ulicy Świętokrzyskiej 20, IV piętro, pokój 413. Tylko 1 minutę od metra! Dzięki nowej lini metra i nowoczesnemu zagospodarowaniu Świętokrzyskiej, jest do Nas jeszcze bliżej!

Serdecznie zapraszamy!