KURS CHIŃSKIEGO

Serdecznie zapraszamy na kurs semestralny z języka chińskiego !

Zachęcamy do otwierania nowych grup.

Świadomi rosnącego wpływu Chin na wydarzenia we współczesnym świecie, oferujemy nie tylko zajęcia z języka chińskiego, ale również pragniemy przyczynić się do owocnej wymiany międzykulturowej naszych krajów.

Wierzymy w potrzebę dialogu, w konieczność pogłębiania wzajemnej wiedzy, i płynącego z niej porozumienia, między Wschodem a Zachodem, w celu zbudowania lepszej przyszłości.Znaczenie Chin dla gospodarki światowej jest coraz większe, i tym samym nauka języka chińskiego staje się niezbędna w obecnym kontekście społeczno-gospodarczym Polski.

Nasza szkoła, ze swoimi dwiema siedzibami, przy ul. Świętokrzyskiej, od początku swojego istnienia ma na celu zaspokojenie potrzeby edukacji na najwyższym poziomie, stawiając na pierwszy miejscu jakość nauczania języka.

Centrum Języka Chińskiego Warsaw School of Languages specjalizuje się w nauce języka chińskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. W naszej szkole nauczysz się języka szybko i skutecznie, w oparciu o najlepsze metody i przy wsparciu najlepszych nauczycieli, począwszy od poziomu podstawowego, a skończywszy na zaawansowanym.

Naszym celem jest żebyś nauczył się poprawnie pisać i mówić po chińsku! Z tego powodu Nasz zespół składa się wyłącznie z wysoko wykwalifikowanych lektorów, dla których chiński jest językiem ojczystym.

Nasze kursy są odpowiednie dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani nie tylko nauką języka, ale także pragną poznać bliżej kulturę Chin, aby lepiej zrozumieć i dogłębniej poznać tajniki języka chińskiego.

Oferta – Kurs Chińskiego

• Kurs ogólny chińskiego jest dla każdego.
  • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (2 x 45=90 minut).
  • Nauka polega na regularnych spotkaniach, na których uczysz się mówić i poznajesz zasady gramatyki.
  • Tylko małe grupy – od 2 do 6 osób. To zapewnia nie tylko wysoką jakość nauki, ale również przyjazną atmosferę.
od 07:00 do 21:00Ceny od osoby 60 min.1 os. -> 90 zł2 os. -> 60 zł3 os. -> 50 zł4 – 6 os. -> 40zł
od 07:00 do 21:00Ceny od osoby 90 min.1 os. -> 135 zł2 os. -> 85 zł3 os. -> 65 zł4 – 6 os. -> 55zł
* 50 zł zniżki dla studentów i uczniów (za okazaniem ważnej legitymacji)
* 50 zł zniżki dla słuchaczy Vive Latino i Warsaw School of Languages za kontynuację

* Należy wykupić pakiet co najmniej 10 zajęć.

KURS CHIŃSKIEGOMamy dla Ciebie różne rodzaje kursów języka chińskiego: