KURS NIEMIECKIEGO

Serdecznie zapraszamy na kurs semestralny z języka niemieckiego!
Zachęcamy do otwierania nowych grup.

Język niemiecki jest jednym z ważniejszych języków na świecie, jednym z oficjalnych języków instytucji Unii Europejskiej, najczęściej używanym w Europie, i nauczanym na świecie, którym posługuje się nim 13,3 % europejczyków.

Posługują się nim austriacy, mówi w tym języku dwie trzecie populacji Szwajcari, jest językiem Księstwa Liechtensteinu, używanym w niektórych częściach Belgii i Dani, nie wspominając o licznej wspólnocie międzynarodowej posługującej się tym językiem.

Stolica Niemiec, Berlin, reprezentuje wyjątkową mieszankę różnych kultur, posiada status miasta międzynarodowego, co czyni z Berlina jedno z najbardziej wyjątkowych miast Europy.

To miasto inspirujące, pełne życia, kreujące tendencje, w którym przeważają młodzi ludzie; ponadto Niemcy są jednym z najważnieszych krajów eksportujących swoje towary na świecie, dlatego też znajomość niemieckiego otworzy przez Tobą wiele możliwości na rynku pracy.

Oferta – Kurs Niemieckiego

 • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (2 x 45=90 minut).
 • Nauka polega na regularnych spotkaniach, na których uczysz się mówić i poznajesz zasady gramatyki.
 • Oferujemy zajęcia od podstaw aż do poziomu zaawansowanego, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (A1, A2, B1, B2, C1, C2).
 • Tylko małe grupy – od 2 do 6 osób. To zapewnia nie tylko wysoką jakość nauki, ale również przyjazną atmosferę, doświadczeni lektorzy.
 • Płatności można dokonać jednorazowo przed rozpoczęciem zajęć lub wnosić opłaty w trybie miesięcznym.(płatność przed pierwszymi zajęciami danego miesiąca)
  .
A1.1 -> C1 od 07:00 do 21:00 50 godzin lekcyjnych
Grupa od 5 do 6 osób
Grupa od 3 do 4 osób
Grupa 2 osobowa
1100 zł
1250 zł
35 zł ¹
* ¹ Stawka za godzinę lekcyjną
* 50 zł zniżki dla studentów i uczniów (za okazaniem ważnej legitymacji)
* 50 zł zniżki dla słuchaczy Warsaw School of Languages za kontynuację
* -100 zł zniżki, jeśli zapiszesz się na kurs ze znajomą/znajomym!

Liczba osób w grupie zależy od liczby zgłoszeń na dany język, godziny i dni.

Nasze kursy języka niemieckiego koncentrują się na tych aspektach nauki języka, które są bezpośrednio związane z Waszymi potrzebami, aby tym samym zagwarantować Wam szybkie i skuteczne zdobycie niezbędnej wiedzy.

PROGRAM

Nasz program jest zorganizowany według modułów, które stanowią podstawową jednostkę nauczania. Po ukończeniu każdego modułu, miesięcznego lub trzymiesięcznego, uczeń wykazuje progres w stosunku do początku nauczania.

Przed rozpoczęciem zajęć:

 • Test poziomujący
 • Analiza indywidualnych potrzeb
 • Określenie programu nauczania dopasowanego do Waszych potrzeb
 • Zaplanowanie programu kursu

Po rozpoczęciu zajęć:

 • Zajęcia rozpoczynają się punktualnie
 • Regularne przeprowadzanie testów określających Wasz postęp
 • Na koniec kursu otrzymacie certyfikat ukończenia danego poziomu

Materiały – Kurs Niemieckiego

Na potrzeby wybranego przez Was kursu nauczyciele korzystają z konkretnej książki jako przewodnika i wsparcia dydaktycznego.

Książka ta ma największe znaczenie na najniższym etapie nauczania, gdyż na najwyższych poziomach nauczyciele zazwyczaj opierają się na autorskim programie, korzystając z własnych materiałów opracowanych w stosunku do progresu uczniów.

Książki i inne materiały wykorzystywane w czasie zajęć zostaną wskazane pierwszego dnia zajęć.

Materiały, z których korzystamy są ogólnodostępne, tak więc można je nabyć bez problemu w większości księgarni językowych, m.in.:

 • Księgarnia Akademia
 • Księgarnia Omnibus