KURS PORTUGALSKIEGO DLA FIRM

W wersji brazylijskiej lub kontynentalnej

PORTUGALSKI BIZNESOWY

OFERTA – Szkolenie z języka biznesowego

Kurs języka biznesowego przeznaczony jest dla osób, które opanowały już portugalski w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Na zajęciach poznajesz słownictwo dotyczące świata biznesu (m.in. ekonomia, handel, prawo) i uczą się jak wykorzystywać je na co dzień.

Korzystamy nie tylko podręczników, ale także z najnowszych publikacji biznesowych w języku portugalskim. Wszystko po to, aby poczuli się Państwo pewnie i swobodnie na spotkaniu biznesowym.

Co Nas wyróżnia?

• Program kursu jest zawsze dopasowany do potrzeb i oczekiwań Klienta
  • Zorientowanie na realizację celów i założeń wybranego programu nauki
  • Elastyczne godziny zajęć od 7:00 do 21:00 (możliwe są także sesje weekendowe)
  • Międzynarodowa kadra lektorów z dużym doświadczeniem
  • Autorski program nauczania i dopasowane „na miarę” materiały dydaktyczne
  • Zaangażowanie i pasja native speakerów
  • Zgodnie z założeniem „język i kultura”- łączenie nauki języka z elementami kulturowymi danego obszaru językowego

Zajęcia mogą odbywać się w Państwa biurze. Oferujemy kursy na terenie Warszawy bez żadnych dodatkowych opłat.

* Istnieje również możliwość przygotowania oferty zajęć poza Warszawą.

Formy płatności – Portugalski biznesowy

• Miesięczna opłata za liczbę zamówionych zajęć (faktura na początku miesiąca)
  • Miesięczna opłata za liczbę odbytych zajęć (faktura na koniec miesiąca)
  • Jednorazowa opłata za dowolną liczbę zajęć (wykupienie pakietu zajęć)
  • Opłata powinna zostać uiszczona w ciągu 7 dni od momentu otrzymania rachunku.
od 07:00 do 21:00 od 1 osoby 60 minut -> od 86 zł 90 minut -> od 130 zł
od 07:00 do 21:00 od 2 osób 60 minut -> 45 zł 90 minut -> 65 zł

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM

W oparciu o wieloletnie doświadczenie naszej kadry, przygotowujemy autorskie programy, a lektorzy skupiają się na realizacji wyznaczonych na początku kursu celów, np. nauka intensywna od zera/zanurzenie w języku, szybkie powtórzenie materiału/metoda konwersacyjna, czy też podtrzymanie znajomości języka/konwersacje tematyczne lub naukę słownictwa specjalistycznego (opanowanie pewnego zakresu słów, związanych z daną dziedziną) np. języka biznesu, języka technicznego lub ogólnobiznesowego.

Zdecydujcie się na kurs razem z kolegami z pracy i skontaktujcie się z Nami, a przygotujemy dla Was specjalną ofertę i zagwarantujemy Wam najlepszą cenę.

Jeśli grupa będzie liczyła co najmniej 3 osoby, otrzymacie taką cenę, jak w przypadku zajęć stacjonarnych na kursie ogólnym*.

Realizacja zajęć:

• nacisk na komunikację – rozbudowywanie słownictwa, w oparciu o sytuacje z życia codziennego/metoda konwersacyjna
  • zróżnicowana tematyka zajęć – dopasowana do zainteresowań i potrzeb Słuchaczy, inspirowana wykonywaną pracą (m. in. reklama, marketing, finanse, negocjacje, czy zarządzanie), tak jak i życiem codziennym (podróże, kuchnia, muzyka, historia, czy sport)
  • język w użyciu praktycznym – w oparciu o podręcznik i materiały przygotowane bezpośrednio przez lektora (artykuły z gazet dopasowane do poziomu kursantów, fragmenty filmów wideo, podcasty, gry pamięciowe, krzyżówki czy prezentacje multimedialne)
  • ukierunkowanie na realizację celu – każde zajęcia są poświęcone odrębnemu tematowi, tak, aby zachować różnorodność i utrzymać zainteresowanie słuchaczy
  • bezpośredni kontakt z lektorem
  • monitoring postępów – lektor na bieżąco ocenia postępy Słuchaczy, motywuje do aktywnego uczestnictwa w zajęcia i dzięki systemowi powtórek, na bieżąco wskazuje na braki i aspekty, nad którymi dany Słuchacz musi popracować

Będąc naszym uczniem wybierasz:

• Miejsce – dojeżdżamy pod wskazany adres
  • Godziny – zajęcia w tygodniu, w godzinach 7-21, możliwe również sesje weekendowe
  • Liczbę zajęć w tygodniu – min. 4 zajęcia w miesiącu
  • Formę płatności – najkorzystniejszą dla Państwa firmy
od 07:00 do 21:00 od 1 osoby 60 minut -> od 80 zł 90 minut -> od 120 zł
od 07:00 do 21:00 od 2 osób 60 minut -> od 45 zł 90 minut -> od 65 zł
od 07:00 do 21:00 od 3 osób w grupie stała cena*

*otrzymacie cenę taką, jak za zajęcia na kursie ogólnym. Skontaktujcie się z Nami i dowiedzcie się więcej o naszych promocjach!

Przedstawione ceny są poglądowe. Dla każdej firmy przygotowujemy spersonalizowaną ofertę, i finalna cena, zależy od ilości zajęć w tygodniu i liczby grup.