KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINÓW Z HISZPAŃSKIEGO

MATURA Z HISZPAŃSKIEGO

OFERTA – Kurs matura z hiszpańskiego
Kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego. Dzięki naszym kursom matura z hiszpańskiego na pewno Cię nie zaskoczy!

• Zajęcia odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (2 x 45 min.).
  • Nauka polega na regularnych spotkaniach, na których doskonalisz swoje umiejętności językowe: mówisz i ćwiczysz gramatykę.
  • Na zajęciach poznajesz typowe zadania egzaminacyjne i ćwiczysz umiejętności niezbędne do zaliczenia egzaminu.
  • Tylko w małych grupach – od 2 do 4 osób. To zapewnia nie tylko wysoką jakość nauki, ale również przyjazną atmosferę.
od 07:00 do 21:00do 4 osób w grupie40 godziny lekcyjne2 miesiące -> 90 minut950 zł
* 50 zł zniżki dla słuchaczy Warsaw School of Languages za kontynuację

KURS HISZPAŃSKIEGO DELE

OFERTA DELE to kursy przygotowujące do egzaminów z języka hiszpańskiego. Dzięki naszym kursom żaden egzamin już Cię nie zaskoczy!

• Na zajęciach poznajesz typowe zadania egzaminacyjne i ćwiczysz umiejętności niezbędne do zaliczenia wybranego egzaminu.

Liczba osób w grupie zależy od liczby zgłoszeń na dany język, godziny i dni.

od 07:00 do 21:00do 4 osób w grupie40 godziny lekcyjne2 miesiące -> 90 minut1050 zł
* 50 zł zniżki dla słuchaczy Warsaw School of Languages za kontynuację