KURS ROSYJSKIEGO

Serdecznie zapraszamy na kurs semestralny z języka rosyjskiego !

Zachęcamy do otwierania nowych grup.

Jeśli naprawdę chcesz coś zmienić w swoim życiu, zacznij uczyć się rosyjskiego! W tym języku mówi ponad 285 milionów ludzi w Rosji, na Białorusi, w Kazachstanie i na Ukrainie, i jest to czwarty najczęściej używany język na świecie. Rosyjski jest oficjalnym językiem ONZ i FAO.

Biorąc pod uwagę znaczącą pozycję Rosji w eksporcie i imporcie na dużą skalę, z punktu widzenia runku pracy, znajomość rosyjskiego otworzy przed Tobą wiele możliwośći. Jeśli biegle posługujesz się językiem rosyjskim, to nie będziesz miał już problemu ze znalezieniem pracy!

Centrum Języka Rosyjskiego Warsaw School of Languages dysponuje zespołem doświadczonych rusycystów, których dyspozycyjność i otwartość umożliwia prowadzenie zajęć zarówno indywidualnych, jak i w grupie, w terminach dla Was dogodnych.

Oferta – Kurs Rosyjskiego

• Kurs ogólny rosyjskiego jest dla każdego.
  • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (2 x 45=90 minut).
  • Nauka polega na regularnych spotkaniach, na których uczysz się mówić i poznajesz zasady gramatyki.
  • Oferujemy zajęcia od podstaw aż do poziomu zaawansowanego, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (A1, A2, B1, B2, C1, C2).
  • Tylko małe grupy – od 2 do 6 osób. To zapewnia nie tylko wysoką jakość nauki, ale również przyjazną atmosferę.
A1.1 -> C1od 07:00 do 21:00do 6 osób w grupie58 godzin lekcyjnych1150 zł
* 50 zł zniżki dla studentów i uczniów (za okazaniem ważnej legitymacji)
* 50 zł zniżki dla słuchaczy Vive Latino i Warsaw School of Languages za kontynuację

Liczba osób w grupie zależy od liczby zgłoszeń na dany język, godziny i dni.

Nasze kursy języka rosyjskiego koncentrują się na tych aspektach nauki języka, które są bezpośrednio związane z Waszymi potrzebami, aby tym samym zagwarantować Wam szybkie i skuteczne zdobycie niezbędnej wiedzy.

PROGRAM

Nasz program jest zorganizowany według modułów, które stanowią podstawową jednostkę nauczania. Po ukończeniu każdego modułu, miesięcznego lub trzymiesięcznego, uczeń wykazuje progres w stosunku do początku nauczania.

Przed rozpoczęciem zajęć:

• Test poziomujący
  • Analiza indywidualnych potrzeb
  • Określenie programu nauczania dopasowanego do Waszych potrzeb
  • Zaplanowanie programu kursu

Po rozpoczęciu zajęć:

• Zajęcia rozpoczynają się punktualnie
  • Regularne przeprowadzanie testów określających Wasz postęp
  • Na koniec kursu otrzymacie certyfikat ukończenia danego poziomu

Materiały – Kurs Rosyjskiego

Na potrzeby wybranego przez Was kursu nauczyciele korzystają z konkretnej książki jako przewodnika i wsparcia dydaktycznego.

Książka ta ma największe znaczenie na najniższym etapie nauczania, gdyż na najwyższych poziomach nauczyciele zazwyczaj opierają się autorskim programie, korzystając z własnych materiałów opracowanych w stosunku do progresu uczniów.

Książki i inne materiały wykorzystywane w czasie zajęć zostaną wskazane pierwszego dnia zajęć.

Materiały, z których korzystamy są ogólnodostępne, tak więc można je nabyć bez problemu w większości księgarni językowych, m.in.:

• Księgarnia Akademia
  • Księgarnia Omnibus

KURS ROSYJSKIEGOMamy dla Ciebie różne rodzaje kursów języka rosyjskiego: