KURS WŁOSKIEGO PRZEZ SKYPE

KURS WŁOSKIEGO PRZEZ SKYPE - Szkoła Językowa WSL

Warsaw School of Langu@ges, wykorzystując nowoczesną technologię, zmienia sposób nauczania – teraz nauka sama przychodzi do Ciebie. Ty wybierasz czas i miejsce. Nauka w sieci, którą oferuje Warsaw School of Langu@ges, to innowacyjna metoda prowadzenia zajęć językowych za przez Skype’a. Metoda ta umożliwia naukę języka obcego w zaciszu domowym, ulubionej kawiarni czy w biurze.

Współpracujemy z nauczycielami o najwyższych kwalifikacjach w zakresie kształcenia online, odpowiednio przygotowanymi i z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Nasi lektorzy zawsze starannie przygotowują zajęcia, dostosowując je do potrzeb uczniów.

Znajomość języków otwiera nowe możliwości w życiu prywatnym i zawodowym.

Warsaw School of Langu@ges to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas i pieniądze. Dzieki zajęciom online unikniesz korków i niedogodności związanych z dojazdem, co pozwoli na udział w lekcjach również osobom mieszkającym poza centrami miast oraz tym, które mają mają kłopoty z poruszaniem się.

Warsaw School of Langu@ges to nie tylko przyjemność, ale również możliwość rozwoju zawodowego. Poprzez poszerzanie znajomości języka biznesowego i finansowego, zwiększasz swoją wartość na rynku pracy i podnosisz kwalifikacje.

Zachęcamy do zapoznania się z zaletami nauki w Warsaw School of Langu@gues i zapisania się na kurs! Bez ryzyka i problemów – daj Nam znać, którego dnia i o której godzinie chcesz uczestniczyć w zajęciach, a szczegóły ustalimy wspólnie.

KURS WŁOSKIEGO PRZEZ SKYPE - Szkoła Językowa WSL

Zawartość kursu i metodologia

Po ocenie poziomu znajomości języka ucznia przeprowadzanej online i analizie jego potrzeb, stworzymy kurs dopasowany do indywidualnych oczekiwań.

Metoda nauki języków w Warsaw School of Langu@ges online jest bardzo prosta:

1. Wysyłamy maile przypominające o terminie zajęć.

2. Przed rozpoczęciem zajęć otrzymujesz materiały dydaktyczne składające się z trzech elementów:

A . Ćwiczenia przygotowujące, do wykonania przed zajęciami online
B . Materiały wspomagające rozwój językowy, w trakcie zajęć online
C . Ćwiczenie utrwalające materiał, do wykonania po zajęciach

3. O ustalonej godzinie nauczyciel łączy się ze Skype, poprzez użytkownika Warsaw School of Languages.

4 . Uczeń otrzymuje kody dostępu do strefy ucznia Warsaw School of Langu@ges w DROPBOX – gdzie będzie mógł korzystać z dodatkowych materiałów.

Tradycyjne metody kształcenia (podręcznik i zeszyt ćwiczeń) w połączeniu z nowoczesnymi systemami komunikacji to gwarancja dobrze wykorzystanego czasu i pieniądzy.

od 07:00 do 21:00 od 1 osoby 45 minut -> od 55 zł 60 minut -> od 65 zł

* Należy wykupić pakiet co najmniej 10 zajęć.

Warsaw School of Langu@ges online to m.in.:

 • Kursy języka na wszystkich poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (A1 do C2).
 • Kursy dla początkujących, którzy nie mieli jeszcze kontaktu z językiem.
 • Kursy dla osób, które chciałyby podnieść swoje kompetencje językowe, mających ukończone kursy w innych szkołach a ich poziom znajomości języka obniżył się w skutek braku kontaktu z językiem na codzień.
 • Kursy języka specjalistycznego.

Zachęcamy do zapisania się i zapoznania się z zaletami nauki w Warsaw School of Langu@ges. Bez ryzyka i problemów – daj nam znać, którego dnia i o której godzinie chcesz uczestniczyć w zajęciach, a szczegóły ustalimy wspólnie.

Zajęcia online to wygodna i skuteczna metoda nauki języka obcego

Interaktywność: W trakcie zajęć uczniowie mają stały kontakt z nauczycielem. Pojawiające się w trakcie rozmowy nowe słowa i zwroty są natychmiast stosowane przez ucznia, co sprzyja utrwalaniu nowo nabytej wiedzy. Zajęcia przez Skype’a dają stały dostęp do zasobów internetowych, takich jak artykuły, filmy, ćwiczenia.

Odpowiednie dla każdego poziomu znajomości języka:

W trakcie lekcji uczniowie stale widzą na ekranie komputera notatki z zajęć, obrazy, linki, co może być szczególnie pomocne dla osób niedysponujących jeszcze rozwiniętym słownictwem.

Prywatny nauczyciel: Zapewniamy nauczycieli z doświadczeniem i dobrze przygotowanych do zajęć. Ich wiedza wykracza poza same zagadnienia językowe, obejmując również znajomość kultury, historii i życia codziennego danego kraju.

Oraz wiele innych zalet.

 • Pełna elastyczność terminów – Ty wybierasz czas i miejsce.
 • Lekcje dopasowane do indywidualnych potrzeb.
 • Rozmowa w wybranym języku od pierwszej minuty.
 • Bez tracenia czasu na dojazd.
 • Profesjonalni i doświadczeni lektorzy.
 • Zajęcia z lektorem dwujęzycznym – brak bariery w komunikacji.
 • Możliwość odwołania lekcji lub zmiany terminu zajęć na 24 godziny przed ich rozpoczęciem.

Zachęcamy do zapisania się i zapoznania się z zaletami nauki w Warsaw School of Langu@ges. Bez ryzyka i problemów – daj nam znać, którego dnia i o której godzinie chcesz uczestniczyć w zajęciach, a szczegóły ustalimy wspólnie.