Sylwester już tuż tuż…

Napisane przez: Hector Lozada . Opublikowane w Blog

Podziel się!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

To nie tylko czas na podsumowanie ubiegłego roku, ale również na noworoczne postanowienia na kolejny rok. Nie zapominajmy rownież o szampańskiej zabawie!

Na pewno już macie plany na spędzenie tego jedynego dnia w roku, jednak chcemy Wam przybliżyć, gdzie świętuje się ten magiczny czas z największą pompą. Jeśli marzy Wam się bajeczna fiesta, to może za rok zdecydujecie się odwiedzić któreś z tych miejsc? 

Chiny – Hong Kong

Hong Kong jest określany mianem migoczącego cudu świata, i w ten szczególny czas w roku warto poświęcić mu więcej uwagi. W ciągu zaledwie 7 lat, od kiedy Hong Kong zaczął oficjalnie świętować sylwestrowe odliczanie, Perła Orientu stała się jednym z najlepszych miejsc na pożegnanie starego i przywitanie Nowego Roku. Czy wiecie, że fajerwerki wynaleziono właśnie w Chinach już w VII wieku n.e? Jeśli zdecydujecie się na imprezowanie tutaj, zdecydowanie warto odwiedzić wcześniej dzielnicę Wan Chai na Placu Złotej Bauhinii (Golden Bauhinia Square), gdyż to właśnie stąd jest najlepszy widok na pokaz fajerwerków.

Australia – Sydney

Australijczycy jako pierwsi obchodzą Nowy Rok. Kiedyś była to najhuczniejsza impreza na świecie, na którą Sydney przeznaczało ok. 4 milionów dolarów na pokazy pirotechniczne. W pokazie bierze udział 6 barek, i możecie podziwiać aż do 30000 efektów specjalnych. Całość pokazu może trwać nawet do 12 minut. W ciągu dnia również jest co robić. Nie będziecie się nudzić spędzając tam urlop, gdyż co godzinę w Forcie Denison wystrzela armata i możecie wziąć udział w różnorodnych pokazach świetlnych. Po północnym pokazie fajerwerków koniecznie zostańcie na paradzie magicznie mieniących się światłem łodzi.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Dubaj

To miasto jest niezwykłe pod każdym względem.. Dubaj ma wszystko największe: supermarkety, hotele… a także fajerwerki. W 2014 roku Dubaj trafił do Księgi Rekordów Guinnessa za największy pokaz wszech czasów. Show został zaprojektowany przez amerykańskiego artystę-pirotechnika Phila Grucci, któremu zajęło około 10 miesięcy zaplanowanie 6 minutowego pokazu odbywającego się w najbardziej znanym budynku tego miasta, stu sześćdziesięcio piętrowym drapaczu chmur Burj Kalifa.

Brazylia – Rio de Janeiro

To karnawał z którego Rio jest tak dobrze znane na całym świecie. Nie zabraknie świetnej muzyki i szalonej zabawy. Koniecznie musicie odwiedzić Copacabana! Na tej plaży każdy kolor ma inne znaczenie: biel (pokój), zieleń (zdrowie), fiolet (inspiracja), żółty (pomyślność) i uwaga wszyscy, którzy liczycie na romantyczną noc w Rio – załóżcie coś czerwonego!

A jakie są Wasze noworoczne postanowienia? Jakie macie plany na nowy rok? Jeśli macie w planach podróże, to może warto zainwestować w intensywny kurs językowy? Nauka nowego języka i/lub podszkolenie swoich umiejętności językowych to najlepsza inwestycja, i nie tylko na ten rok, ale na kolejne lata! Intensywny kurs to nie tylko nauka gramatyki i słownictwa, ale rownież poznanie innej kultury i nawiązanie nowych przyjaźni.

W naszej ofercie możecie znaleźć miesięczne kursy intensywne (już od lutego 2017), odpowiednie dla Wszystkich tych, którzy chcą maksymalnie wykorzystać każdą chwilę, jak rownież zajęcia indywidualne, dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań, i oczywiście kursy semestralne, które przygotują Was do wakacyjnej przygody! Z Nami odkryjecie Hiszpanię, Brazylię, Portugalię i wybierzecie się w niezapomnianą podróż po Ameryce Łacińskiej. Pomożemy Wam zaplanować trasę i udzielimy praktycznych porad dotyczących Waszej podróży. Z Nami nie będziecie się nudzić!
Podzielcie się nimi z Nami!

Podziel się!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Trackback from your site.

Skomentuj