WEEKENDOWY KURS WŁOSKIEGO

KURS WŁOSKIEGO PIĄTKOWY

• Kurs piątkowy włoskiego to oferta dla osób zapracowanych, które nie mogą poświęcić więcej czasu na regularną naukę. Tylko native speakers!
  • Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 2 lub 3 godziny lekcyjne (2 lub 3 x 45 min) – w zależności od liczby osób w grupie. Do wyboru dwa terminy: 15.00 – 17.15 oraz 17.30 – 19.45.

Liczba osób w grupie zależy od liczby zgłoszeń na dany język, godziny i dni.

KURS WŁOSKIEGO SOBOTNI

OFERTA – Kurs sobotni z języka włoskiego

• Sobotnie zajęcia zostały stworzone przede wszystkim z myślą o osobach, którym natłok obowiązków nie pozwala na lekcje w ciągu tygodnia oraz tych, którzy po prostu chcą zrobić coś dla siebie, coś przyjemnego i zarazem przydatego na dobry początek weekendu. Tylko native speakers!
  • Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 2 lub 3 godziny lekcyjne (2 lub 3 x 45 min) – w zależności od liczby osób w grupie. Do wyboru terminy: 09.00 – 15:30
A1 -> C1 Piątek lub Sobota do 8 osób w grupie 32 godziny lekcyjne 4 miesiące -> 90 minut 950 zł
A1 -> C1 Piątek lub Sobota do 8 osób w grupie 48 godziny lekcyjne 4 miesiące -> 135 minut 1250 zł
* 50 zł zniżki dla studentów i uczniów (za okazaniem ważnej legitymacji)
* 50 zł zniżki dla słuchaczy Vive Latino i Warsaw School of Languages za kontynuację

W czas trwania kursu nie jest wliczona 15 minutowa przerwa, która jest możliwa na życzenie studentów przy zajęciach trwających 135 minut.