KURS OGÓLNY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Oferta – Kurs angielskiego ogólny

• Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (2 x 45=90 minut).
  • Nauka polega na regularnych spotkaniach, na których uczysz się mówić i poznajesz zasady gramatyki.
  • Oferujemy zajęcia od podstaw aż do poziomu zaawansowanego, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (A1, A2, B1, B2, C1, C2).
  • Tylko małe grupy – od 2 do 6 osób. To zapewnia nie tylko wysoką jakość nauki, ale również przyjazną atmosferę, doświadczeni lektorzy.
  • Płatności można dokonać jednorazowo przed rozpoczęciem zajęć lub wnosić opłaty w trybie miesięcznym.(płatność przed pierwszymi zajęciami danego miesiąca)
    .
A1.1 -> C1 od 07:00 do 21:00 50 godzin lekcyjnych
Grupa od 3 do 5 osób
Grupa 2 osobowa
33 zł ¹
* ¹ Stawka za godzinę lekcyjną
* 50 zł zniżki dla studentów i uczniów (za okazaniem ważnej legitymacji)
* 50 zł zniżki dla słuchaczy Warsaw School of Languages za kontynuację

Liczba osób w grupie zależy od liczby zgłoszeń na dany język, godziny i dni.

Nasze kursy języka angielskiego koncentrują się na tych aspektach nauki języka, które są bezpośrednio związane z Waszymi potrzebami, aby tym samym zagwarantować Wam szybkie i skuteczne zdobycie niezbędnej wiedzy.

PROGRAM

Nasz program jest zorganizowany według modułów, które stanowią podstawową jednostkę nauczania. Po ukończeniu każdego modułu, miesięcznego lub trzymiesięcznego, uczeń wykazuje progres w stosunku do początku nauczania.

Przed rozpoczęciem zajęć:

• Test poziomujący
  • Analiza indywidualnych potrzeb
  • Określenie programu nauczania dopasowanego do Waszych potrzeb
  • Zaplanowanie programu kursu

Po rozpoczęciu zajęć:

• Zajęcia rozpoczynają się punktualnie
  • Regularne przeprowadzanie testów określających Wasz postęp
  • Na koniec kursu otrzymacie certyfikat ukończenia danego poziomu

Materiały – Kurs angielskiego

Na potrzeby wybranego przez Was kursu nauczyciele korzystają z konkretnej książki jako przewodnika i wsparcia dydaktycznego.

Książka ta ma największe znaczenie na najniższym etapie nauczania, gdyż na najwyższych poziomach nauczyciele zazwyczaj opierają się autorskim programie, korzystając z własnych materiałów opracowanych w stosunku do progresu uczniów.

Książki i inne materiały wykorzystywane w czasie zajęć zostaną wskazane pierwszego dnia zajęć.

Materiały, z których korzystamy są ogólnodostępne, tak więc można je nabyć bez problemu w większości księgarni językowych, m.in.:

• Księgarnia Akademia
  • Księgarnia Omnibus