KURS ARABSKIEGO

Serdecznie zapraszamy na kurs semestralny z języka arabskiego !

Zachęcamy do otwierania nowych grup.

Dzięki jakości naszych metod nauczania w centrum języka arabskiego Warsaw School of Languages, uczeń nabywa zdolność naturalnej komunikacji w języku arabskim od początku procesu nauczania, gdyż kładziemy nacisk na ekspresywną i płynną komunikację.

Podstawę naszych zajęć stanowi nabycie praktycznej znajomości języka arabskiego i interakcja, przełożona na aktywne uczestnictwo kursanta od pierwszych zajęć.

Nasza metoda nauki jest dynamiczna dlatego, że opieramy się na najbardziej zaawansowanych i multimedialnych metodach kształcenia i na wieloletnim doświadczeniu naszych lektorów.

Uczymy arabskiego współczesnego (fusha) na wszystkich poziomach zaawansowania.

Zapisy obejmują wszystkie poziomy i typy kursów oferowane przez Naszą szkołę. W naszej ofercie posiadamy zarówno kursy dla początkujących, którzy dotąd nie mieli żadnego kontaktu z językiem arabskim, tak jak i kursy dla zaawansowanych, jak również konwersacje. Dla tych, którzy chcą określić swój poziom znajomości języka oferujemy bezpłatny test poziomujący.

Osoby zainteresowane mogą zapisać się już teraz, korzystając z formularza zgłoszeniowego znajdującego się na dole tej strony.

Oferta – Kurs Arabskiego

• Kurs ogólny arabskiego jest dla każdego.
  • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (2 x 45=90 minut).
  • Nauka polega na regularnych spotkaniach, na których uczysz się mówić i poznajesz zasady gramatyki.
  • Tylko małe grupy – od 2 do 6 osób. To zapewnia nie tylko wysoką jakość nauki, ale również przyjazną atmosferę.
od 07:00 do 21:00 Ceny od osoby 60 min. 1 os. -> 90 zł 2 os. -> 60 zł 3 os. -> 50 zł 4 – 6 os. -> 40zł
od 07:00 do 21:00 Ceny od osoby 90 min. 1 os. -> 135 zł 2 os. -> 85 zł 3 os. -> 65 zł 4 – 6 os. -> 55zł
* 50 zł zniżki dla studentów i uczniów (za okazaniem ważnej legitymacji)
* 50 zł zniżki dla słuchaczy Vive Latino i Warsaw School of Languages za kontynuację

* Należy wykupić pakiet co najmniej 10 zajęć.

Kurs ArabskiegoMamy dla Ciebie różne rodzaje kursów języka arabskiego: