NAUKA JĘZYKÓW ONLINE

Cenisz sobie wygodę? Chcesz maksymalnie wykorzystać swój czas? Nie masz lub nie chcesz tracić czasu na dojazdy? A może zamiast w naszej siedzibie przy Metro Świętokrzyska (lub Centrum w Pruszkowa) wolisz uczyć się w zaciszu własnego domu (biura)? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś/aś twierdząco, to trafiłeś/aś idealnie! Zapisz się na lekcje przez Skype’a!

KURS PRZEZ SKYPE

Zajęcia przez Skype’a dadzą Ci niezależność. Dzięki zajęciom via Skype możesz uczyć się wszędzie, w domu, w biurze i podróży! Jedyne co będzie Ci potrzebne, to komputer, tablet lub smartfon z dostępem do sieci. Bez zbędnych komplikacji, Skype to zajęcia idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zapoznaj się z naszą ofertą zajęć indywidualnych i wybierz rozwiązanie najlepsze dla siebie!

• Tylko doświadczeni lektorzy: native spekerzy, lektorzy dwujęzyczni lub lektorzy polscy (z co najmniej 4 lata doświadczeniem)
• Możesz płacić za zajęcia w trybie miesięcznym lub wykupić pakiet zajęć (10,15 czy 20). To Ty decydujesz!
• Do wyboru zajęcia: 60 lub 90 minutowe
• Lekcja próbna 30 minut – gratis!

• Zajęcia należy odwoływać z minimalnie 12 godzinnym wyprzedzeniem. W danym miesiącu powinny się odbyć min. 4 zajęcia.

skype for business

Z każdym rokiem przybywa uczestników zajęć online, gdyż zajęcia przez internet to oszczędność czasu i pieniędzy, a przede wszystkim wygodne rozwiązanie dla zapracowanych. Nic w tym dziwnego, ponieważ na co dzień większość z Nas korzysta z nowoczesnych technologii. Jeśli możemy swobodnie dokonywać operacji bankowych, pracować z domu wykorzystując komputer, komunikować się ze znajomymi i rodziną przez internet czy grać w gry komputerowe, to czemu nie mielibyśmy uczyć się języków obcych w trybie online?

Co możesz zyskać ucząc się przez Skype’a?

  • Zajęcia na żywo – widzisz i słyszysz lektora, a wybór miejsca nie wpływa na koszt zajęć
  • Oszczędzasz czas – nie dojeżdżasz na zajęcia,
  • Elastyczny grafik zajęć – program zajęć dopasowywany do Twoich potrzeb i możliwości,
  • To Ty wybierasz czas i miejsce
  • Decydujesz o tempie i czasie trwania kursu

Nauka języka przez Skype’a daje możliwość nauki online, bez konieczności wychodzenia z domu. Rozwiązanie to jest idealne nie tylko dla osób zapracowanych. Mieszkając w małej miejscowości, czy dalej od miasta, na wsi, często trudno znaleźć szkołę językową, do której można by się zapisać na kurs. Dojeżdżanie do innego miasta, często oddalonego od miejsca zamieszkania kursanta o wiele kilometrów, to strata czasu. Teraz już można jej uniknąć dzięki nauce online!

Skype – wszechstronny komunikator przeznaczony do przesyłania wiaomości tekstowych, głosowych oraz wideo – umożliwił naukę języka bez konieczności wychodzenia z domu. Zatem nie trzeba tracić czasu na dojazd, nie trzeba też wydawać pieniędzy na benzynę czy bilet autobusowy. Kurs językowy przez Skype’a to po prostu komfort, którego nie sposób nie docenić! Nowoczesna metoda nauki języków obcych sprawia, że coraz więcej osób, w różnym wieku, mieszkających w różnych miejscowościach na terenie całego kraju, a nawet całego świata, dysponując komputerem z podłączeniem do sieci internetowej, może z powodzeniem uczyć się wybranego języka.

ZAPISZ SIĘ

Twitter